• Wyprzedaż!
  • Nowy

Podkład chłonny Protectiva Soft Super 90x60 1,5l 5szt

9,50 zł

6,16 zł netto

6,65 zł Zniżka 30%
Brutto

Protectiva Soft  Super to miękkie w dotyku i super chłonne podkłady higieniczne z ekstraktem z zielonej herbaty, renomowanego polskiego producenta. 

Podkłady chłonne Protectiva Soft Super to praktyczne wsparcie przy pielęgnacji dzieci i osób starszych. Wielowarstwowa struktura podkładu o wysokim stopniu chłonności sprawia, że już w kilka sekund wilgoć wsiąka do środka zamieniając ją w żel. 

90cm x 60cm, chłonność do 1500ml cieczy, op. 5 sztuk

Ilość

  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 10 lat doświadczenia 10 lat doświadczenia

5-cio warstwowa struktura

Warstwa wierzchnia zapewnia uczucie suchości. Zewnętrzna antypoślizgowa powłoka nie przepuszcza wilgoci chroniąc otoczenie i utrzymując podkład we właściwym miejscu. Zastosowanie w granulkach absorbujących ekstraktu z zielonej herbaty nie tylko chroni skórę przed odparzeniami i odleżynami, ale również eliminuje nieprzyjemny zapach.

Higieniczne podkłady chłonne Protectiva Soft wyposażone są w super absorbent - zawarte we wkładzie chłonnym specjalnie zaprojektowane mikro granulki wiążą wilgoć w żel zatrzymując ją wewnątrz podkładu, a warstwa wierzchnia pozostaje sucha. Ekstrakt z zielonej herbaty zawarty w super absorbencie wykazuje właściwości bakteriobójcze, antyseptyczne, antyalergiczne. Bakteriobójcze działanie super absorbentu sprawia, że zostaje wyeliminowany nieprzyjemny zapach, poprawiając komfort użytkowania podkładów.

Zastosowanie

Podkład jednorazowy Protectiva Soft zabezpiecza przed zabrudzeniem i przesiąkaniem. Świetnie sprawdza się zarówno przy przewijaniu niemowląt jak i w szpitalu oraz przy opiece nad chorym. Zewnętrzna warstwa podkładu jest chłonna i miękka, absorbujące wilgoć granulki zamieniają ją w żel dając uczucie suchości. Zewnętrzna warstwa foliowa chroni przed przeciekaniem. System Odour Stop eliminuje nieprzyjemny zapach.

Jednorazowy podkład wysoko chłonny Protectiva Soft może być stosowany jako:

ü zabezpieczenie łóżka, materaca i pościeli dla osób z problemem nietrzymania moczu lub w okresie rekonwalescencji pozabiegowej;

ü ochrona przed zabrudzeniem materaca, krzesła, fotela czy wózka inwalidzkiego dla seniorów;

ü  w podróży lub w czasie transportu jako zabezpieczenie fotela w samochodzie;

ü podkład medyczny przy zmianie opatrunków lub w czasie zabiegów medycznych;

ü podkłady zabezpieczające dla niemowląt;

ü zabezpieczenie dla mam w okresie połogu.

Certyfikaty i zgodność

Podkłady higieniczne Protectiva Soft posiadają certyfikat zgodności CE. Posiadają również certyfikację niemieckiego instytutu Hygiene Technologie GmbH, Schillerstrasse 14, 42781 Haan, potwierdzającą spełnienie wymogów chłonności stawianych przez niemiecką Kasę Chorych. Dodatkowo podkłady chłonne Protectiva Soft posiadają rejestrację wyrobu medycznego w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.

 

PRO/90/4
99 Przedmioty

16 innych produktów w tej samej kategorii: