• Nowy

CICA CARE 12x15cm

110,00 zł netto

118,80 zł
Brutto

CICA-CARE jest samoprzylepnym opatrunkiem żelowym, który aż w 90% przypadków skutecznie poprawia stan czerwonych, ciemnych lub wypukłych blizn. Opatrunek CICA-CARE skutecznie wyleczył już ponad milion pacjentów na całym świecie. CICA-CARE jest trwały, wygodny i nadaje się do wielokrotnego użytku, ponadto jest idealny do stosowania w dzień i w nocy. Jest także bezpieczny dla dzieci i dorosłych, co czyni go odpowiednim dla całej rodziny. CICA-CARE może być stosowany nawet na 20-letnie blizny. W ciągu 2-4 miesięcy blizny uważane za trwałe, mogą zostać wyleczone, a ich wygląd może ulec poprawie – na stałe.

Ilość

  • 14 dni na zwrot 14 dni na zwrot
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka
  • 10 lat doświadczenia 10 lat doświadczenia

CICA-CARE to samoprzylepny plaster z żelu silikonowego. Testy kliniczne wykazały, że w 90% przypadków przyczynia się on do wyraźnej poprawy stanu zaczerwienionych i wypukłych blizn. Już ponad milion pacjentów na całym świecie skutecznie stosowało CICA-CARE. W przypadku świeżych blizn opatrunki CICA-CARE można stosować jako profilaktykę.

CICA-CARE dopasowują się samoczynnie do skóry, są elastyczne i nadają się do wielokrotnego użytku, dzięki czemu z powodzeniem można nosić je przez całą dobę.Plastry wykazują skuteczność nawet w leczeniu dwudziestoletnich blizn. Nawet w przypadku blizn opornych na leczenie po 2-4 miesiącach ciągłej kuracji widać wyraźną poprawę.

Udowodniona skuteczność w 90% przypadków

ü Zmniejsza bliznowacenie

ü Samoprzylepny

ü Przezroczysty i dyskretny

ü Elastyczny

ü Jeden opatrunek może być stosowany do 28 dni

ü Nie zawiera lateksu

#66250707

3 innych produktów w tej samej kategorii: