01 Hurtownia
medyczna Poznań

Już 10 lat zaopatrujemy placówki medyczne, hurtownie, gabinety oraz osoby prywatne. Współpracujemy z wiodącymi producentami artykułów medycznych. Wykorzystujemy naszą wiedzę i doświadczenie by umożliwić Państwu szybkie i kompleksowe zakupy. Zapraszamy do współpracy!

02

Promocje

04

Polecane produkty

02

Nowości

Stokmed- hurtownia medyczna Poznań

Firma Stokmed powstała w 2008 roku. Początkowo siedziba naszej hurtowni medycznej znajdowała się w Koninie. Przez szybki rozwój firmy oraz powiększającą się liczbę klientów przenieśliśmy się pod Poznań - aktualnie siedziba naszej hurtowni medycznej Stokmed znajduje się w Baranowie.

Hurtownia medyczna Poznań -Stokmed zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem:

  • placówek ochrony zdrowia (szpitale, prywatne kliniki, przychodnie)
  • hurtowni medycznych oraz kosmetycznych,
  • gabinetów weterynaryjnych,
  • gabinetów kosmetycznych,
  • osób prywatnych.

Głównym celem hurtowni medycznej Poznań- Stokmed jest tworzenie kompleksowych rozwiązań obsługi klientów przez zachowanie wysokich standardów towarów i usług. Współpracujemy z wiodącymi producentami wyrobów medycznych, które gwarantują bezpieczeństwo zarówno pacjentów jak i personelu. Stawiamy na nowoczesne technologie oraz innowacyjne rozwiązania, które mają na celu zapewnienie jak najwyższej jakości oferowanych przez nas produktów. Przez cały czas pracujemy nad zwiększeniem roli naszej hurtowni medycznej na rynku, dlatego w 2017 roku stworzyliśmy własną markę bandaży elastycznych - Stokban, a także każdego roku bierzemy udział w międzynarodowych targach medycznych- MEDICA Messe Düsseldorf. W 2018r wystawialiśmy nasze nowe produkty na Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Medycznego SALMED 2018. Od 10 lat dbamy o satysfakcję i obsługę klientów. Cały czas pracujemy nad udoskonaleniem oferty. W Stokmed- hurtownia medyczna Poznań, gwarantujemy profesjonalną pomoc w trakcie zakupów oraz terminowość dostaw. Chcemy by naszą hurtownie medyczna cechowała najwyższa jakość obsługi oraz korzystne ceny.

Chcielibyśmy aby w niedalekiej przyszłości nasza hurtownia medyczna stała się największym dostawcą produktów medycznych oraz kompleksowo obsługiwała szpitale oraz inne placówki medyczne, sklepy i inne hurtownie medyczne.

Stokmed- Hurtownia medyczna Poznań od 2 lat jest również obecna na rynku medycznym jako producent bandaży elastycznych Stokban, które coraz częściej można zobaczyć w aptekach i sklepach internetowych, gabinetach weterynaryjnych.

Jesteśmy dystrybutorem firmy Smith & Nephew, dla tego w naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. opatrunek CICA CARE, LEUCOSTRIP, Pico 7, Jelonet, Bactigras i wiele innych.

W naszej hurtowni medycznej oferujemy także produkty firmy Schuelke: Gigazyme, Gigazyme xtra, Octenilin żel 250ml, Mikrozid, Desprej i inne środki do dezynfekcji.

Nasza hurtownia medyczna od wielu lat współpracuje ze szwedzką firmą OneMed, która zajmuje się produkcją obłożeń operacyjnych (serwet, zestawów operacyjnych), fartuchów, czepków, rękawiczek, itp. dlatego możemy oferować jedne z najlepszych produktów tego typu na polskim rynku.

Naszym partnerem jest też czeska firma Batist odpowiedzialna za produkt Lubragel, zestaw do wkłucia centralnego, wszelkiego rodzaju kompresy, podkłady, opatrunki, plastry.

W 2017 roku Stokmed- hurtownia medyczna Poznań stała się dystrybutorem Primecast. Jest to lekki gips syntetyczny, który zastępuje tradycyjny gips. Charakteryzuje się łatwością nakładania typową dla gipsu połączona z wartościami, jakie niesie ze sobą syntetyczna taśma usztywniająca. Wynikiem tego jest mocny opatrunek usztywniający, trwały i lekki, doskonale dopasowany o gładkiej powierzchni. Oferowany przez nasza hurtownie medyczna gips syntetyczny Primecast występuje w różnych kolorach oraz rozmiarach.

Hurtownia medyczna Poznań- Stokmed – zapraszamy do współpracy!