List of products by brand Stokban

Bandaż elastyczny Stokban to wyrób medyczny o szerokim zastosowaniu w medycynie ogólnej, rehabilitacji, sporcie, kosmetologii i weterynarii.

Bandaż Stokban to opaska elastyczna (utrzymuje stałe naprężenie) o strukturze kohezyjnej (samoprzylepnej, przykleja się tylko do siebie). Nasz bandaż elastyczny jest wykonany z lekkiego, oddychającego i wytrzymałego materiału, który jest przyjazny dla skóry. Pożądany stopień kompresji uzyskujemy w momencie aplikowania. Stokban nie wymaga użycia dodatkowych zapinek mocujących lub plastrów. Długość bandaża można dostosować bez użycia nożyczek. Nie pozostawia żadnych śladów po jego zdjęciu. Bandaż elastyczny dzięki swoim właściwościom nadaje się do nierównych powierzchni. Zapobiega przegrzewaniu, pozwala skórze oddychać- jest przepuszczalny dla pary wodnej oraz powietrza. Zapewnia komfort oraz wygodę w czasie użytkowania.

Przy produkcji bandaży elastycznych Stokban stawiamy na nowoczesne technologie oraz innowacyjne rozwiązania by jakość oferowanych produktów była jak najwyższa.

Bandaż elastyczny Stokban dostępny jest w wielu kolorach, wzorach i rozmiarach.

Stokban to doskonałe zabezpieczenie opatrunku- stabilnie go utrzymuje, bez ryzyka przesunięcia. Świetnie sprawdza się do stosowania po urazach. Wykorzystywany jest także do wykonywania opasek na łokieć, nadgarstek, stopę, kolano. Bandaż elastyczny znalazł również zastosowanie jako dodatkowe zabezpieczenie pod ochraniacze. Poprzez kontrolowanie siły ucisku bandaż elastyczny Stokban można wykorzystać jako bandaż uciskowy przy chorobach żył kończyn dolnych. Dzięki szybkiej i łatwej aplikacji nasz bandaż elastyczny można też wykorzystać dla zabezpieczenia urządzeń stosowanych do tatuażu, makijażu permanentnego, innych urządzeń medycznych.

W swojej ofercie mamy, także wysokiej jakości bandaże elastyczne bez lateksu- Stokban Latex Free.

Nasz bandaż sprawdza się świetnie w weterynarii, ponieważ nie przykleja się do sierści. Już wkrótce w naszej ofercie pojawią się bandaże elastyczne o gorzkim smaku- Stokban Bitter Taste.

Stokban to więcej niż bandaż..

There are 10 products.

Showing 1-10 of 10 item(s)
Cohesive bandage value pack 48 pieces Stokban 5cm
  • New
  • Pack

Cohesive bandage value pack...

Price PLN90.72
Cohesive bandage Stokban is made from lightweight, breathable and durable material. Given price is for 48 pcs (4 boxes) of camuflage blue 5 cm...
Various colors of Stokban cohesive bandages
-15%
  • On sale!

Stokban elastic cohesive...

Regular price PLN36.00 -15% From Price PLN30.60
Given price is per package:  Stokban 2,5cm (width) - package contains 24 pieces.  Stokban 5cm, 7,5cm, 10cm and 15cm - 12 pieces/ 1 package. 
Stokban latex free cohesive bandage/ OUTLET - 60%
-60%
  • Reduced price

Stokban latex free cohesive...

Regular price PLN46.80 -60% From Price PLN18.72
Latex-free cohesive bandage Stokban. Light, breathable and durable material. Large selection of patterns and colors.  Bandage after the expiry...